fbpx

En Düşük Bütçelerle
En Yüksek Dönüşümler İçin Burdayız

7/24 Devamlı Kontrol

Her türlü aksaklığı önlemek için reklamlarınız 7/24 kontrol edilir.

Detaylı Raporlama

Dilediğiniz an günlük haftalık ve aylık raporlar tarafınıza gönderilir.

Sürekli Güncelleme

Reklam puanını yüksek tutmak için öneriler sürekli kontrol edilir.

Düşük Bütçe Yüksek Erişim

En düşük bütçe ile en yüksek dönüşüm için çalışılır.

Google Reklamları

google reklamları
Google ile reklam vermek günümüzde en fazla tercih edilen ve en çok kullanılan reklamcılık türlerinden birisidir. Google reklamları yani diğer adıyla ADS reklamları ürünleriniz ve hizmetleriniz ilgili en alakalı kişilerle etkileşime girmenizi sağlar. Google Reklamlarının en önemli özelliği geleneksel reklamlara göre çok daha hızlı geri dönüş alma imkanıdır. Google reklamlarınız onaylandıktan sonra, bu arama motorunda arama yapan insanların karşısına hemen çıkmaya başlarsınız. Bu kitleye ulaşmak işletmeniz için önemli bir fırsatlar ve satışlar yaratır. Bunun dışında bu reklamların yaratacağı site trafiğiniz ile google da işletmeniz hızla yükselmeye başlar.

Sosyal Medya Reklamları

sosyal medya reklamları

Sosyal medya reklamları ürün ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize sunabileceğiniz en etkili reklam modelidir. Bu reklamlar için her türlü özelleştirme yapılabilir. Ürünleriniz kimlere hitap ediyorsa direk onlara gösterim yapılır. Örneğin genç bayanlara yönelik ürünler satıyorsunuz. Reklam hedefi olarak 18-36 yaş arası bayanlar seçilerek sadece o kitlenin reklamları görmesi sağlanır. Bu özelleştirme örneği en basit halidir. İnsanların aylık gelirlerinden yaşam tarzlarına kadar her türlü özelleştirme imkanı vardır.

Bu şekilde direk olarak hedef kitlenize ulaşır ve reklamınızı doğru zamanlamalar ile doğru kişilere gösterilmesi sağlanır. Bu da reklam maliyetlerini düşürür ve dönüşleri maksimum düzeye ulaştırır.